Gå til hovedinnhold Gå til søk
Våpenskjold
Sentralbord 70 24 65 00
Send e-post

Uten navn [2] 

Hopp over navigasjonskoblinger Gå til hovedinnhold
Temaelement 
View Part 

Kommunestyre- og fylkestingsval 2011

¤EPII_TITLE¤ Annakvart år er det val, anten til kommunestyre og fylkesting eller til storting og sameting. Hausten 2011 er det kommunestyre- og fylkestingsval, og valdagen er måndag 12. september.

Partiregisteret

Vallova

Valportalen


Ansvarlege:

Valstyret
Jan Kåre Aurdal          jan.kare.aurdal@sykkylven.kommune.no     tlf  908 42 120    
Odd Jostein Drogninghaug      odd.jostein@broadpark.no        tlf  932 55 516
Karen Elise Matheson         karenem@broadpark.no               tlf  934 53 848    
Arne Bakkedal                         arne@aalesund-oljeklede.no                          tlf  918 83 767     
Anja Gabrielsen  anjakg@hotmail.com tlf  900 17 102 
Olav Harald Ulstein  olav@olav-harald-ulstein.no  tlf  900 95 687 
Synnøve Ramstad  synnove@bhtsykkylven.no  tlf  934 31 737 
Petter Lyshol  petter.lyshol@westpack.no  tlf  901 40 800 
Renate Karlsen  renate.karlsen@hjellegjerde.com  tlf  984 18 971 

Leiar i valstyret: Jan Kåre Aurdal
Nestleiar i valstyret: Odd Jostein Drotninghaug

Politisk sekretariat:
Heidi Heggem                           heidi.heggem@sykkylven.kommune.no        tlf  70 24 65  00 



Info 
Web Redaktør 05.07.2011 Tips ein venn om denne sia Tips ein venn Registrer ei elektronisk tilbakemelding Tilbakemelding Skriv ut denne sida Skriv ut
Kategoristruktur 
Hopp over navigasjonskoblinger.
Rediger 
Uten navn [4]